handy heater



Handy Heater to nowoczesny mini grzejnik, który włącza się do zwykłego kontaktu. Wyprodukowany został przez firmę Livington i od razu stał się hitem sprzedażowym.

To proste i lekkie urządzenie,należy jedynie podłączyć do źródła prądu. jak informuje producent, działa ekspresowo, a dzięki wysokiej mocy 370 W ogrzewa nawet do 20 metrów powierzchni. Zatem można nim ogrzać sypialnię, łazienkę, garaż, czy warsztat. Handy Heater jest łatwym i szybkim sposobem na zmianę zimnego pokoju w przytulny kącik.


Handy Heater i technologia termoceramiczna

Grzejnik Handy Heater wykorzystuje nowoczesną technologię termoceramiczną, dlatego ogrzewa dużo lepiej niż jego ogromne i nieporęczne odpowiedniki dostępne na rynku. Termo-ceramiczna powłoka składająca się z mikrocząsteczek krzemowych wypełnionych próżnią ma znaczący wpływ w dystrybucji ciepła i oszczędności energii.
Wbudowany termostat pozwala na ustawienie temperatury od 15 do 32 stopni, więc po osiągnięciu wyznaczonego pułapu, grzejnik wyłączy się automatycznie. Gdy temperatura spadnie ten ponownie się włączy, by utrzymać ustaloną temperaturę. Urządzenie sprawdzi się w pomieszczeniach z nieszczelnymi drzwiami lub oknami.

Główne zalety grzejnika:
 • mały i kompaktowy; 
 • ogrzewa powierzchnię nawet do 20m2; 
 • wysoka moc 370 W; 
 • nowoczesna technologia termoceramiczna; 
 • 2-stopniowy system ogrzewania; 

Handy heater pozwala na dowolną regulację temperatury

Należy zaznaczyć, że urządzenie posiada 12-godzinny timer oraz 2-stopniowy system ogrzewania: szybkie lub zwykłe. Jak informuje producent, użytkowanie jest bezpieczne, a specjalna nienagrzewająca się obudowa chroni ręce przed oparzeniami.

Opinie kupujących

W większości serwisów Handy Heater ma bardzo dobre opinie. Krytyczne zdania dotyczą porównania tego sprzętu do dużych farelek lub kaloryferów elektrycznych i zarzucanie mu, że nie ogrzewa tak mocno jak one. Oczywiście, trzeba mieć świadomość, że jest to przenośny ogrzewacz, który mimo niewielkich rozmiarów, potrafi ogrzać duży pokój, ale nie ogrzeje hali produkcyjnej. To, bez wątpienia najlepszy, jak na taką cenę, ogrzewacz przenośny.
Powyższe informacje pochodzą ze strony producenta i z komentarzy internautów.


Sprawdź promocyjną cenę! >

8 komentarzy:

 1. to jest żadna nowość, już miałam ze 2-3 lata temu i w zasadzie polecam, to szczególnie jak ktoś ma w pracy zimno

  OdpowiedzUsuń
 2. Fajne to jest. Niestety nadaje się do mniejszych powierzchni.
  W większym pomieszczeniu dla niektórych może być po prostu za słaby.

  OdpowiedzUsuń
 3. do kiedy jest ta promocja wie kto?

  OdpowiedzUsuń
 4. a jaką ma prawdziwą moc że cokolwiek grzeje? bo coś mi pachnie że 3700W

  OdpowiedzUsuń
 5. teraz jest promocja, to uważam że warto kupic, wcześniej było za darmo

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jak za darmo? możesz rozwinąć tę myśl?

   Usuń
  2. sorki pomyliłem się ;-) (cieżki dzien robocie). Chodziło mi o to ze wcześniej był chyba ze dwa razy droższy

   Usuń
 6. Hej mi już doszedł i na razie jestem na etapie testów i jest OK. Nieźle grzeje i nie jest, aż tak mały jak mi się wydawało. Dla mnie jest dobry, bo wolę nie dawać dzieciom większego do pokoju, bo obawiam się, że zostawią włączony na noc. Zresztą tu jest czasomierz i ustawia się ile minut potrzeba.

  OdpowiedzUsuń